Doprava a platba

 Balíčky odesíláme do 3 pracovních dnů od zaplacení objednávky.

Možnosti dopravy:

 
Česká pošta - Balíkovna -  cena 70 Kč
Balíček můžete vyzvednout na více než 7500 výdejních místech již druhý den od odeslání. Zásilku můžete sledovat pomocí odkazu, který Vám se sdělovacím číslem zašleme na email. K vyzvednutí balíčku stačí sdělit kód, který obdržíte v SMS nebo e-mailu. Balíček může vyzvednout i třetí osoba. Zásilka je na výdejním místě uložena po dobu 7 dnů s možností prodloužení až na 15 dní.
Doba doručení do 1-2 pracovních dnů od odeslání.
 
Česká pošta - Doporučené psaní - cena 85 Kč
V případě, že Vás pošťák nezastihne na adrese, je balíček uložen po dobu 7 dnů na nejbližší poště. (Možnost prodloužení uložení až na 15 dní). Váš balíček můžete sledovat pomocí odkazu, který Vám se sledovacím číslem zašleme na email. 
Doba doručení do 2-4 pracovních dnů od odeslání.
 
Česká pošta - Obyčejné psaní - cena 36 Kč
Obálku Vám pošťák doručí  přímo do Vaší schránky. Tato možnost dopravy lze využít pouze pro objednávky do hodnoty 200 Kč. Jelikož zásilku při ztrátě nelze dohledat, tak je tento způsob dopravy na vlastní riziko.
Doba doručení do 4 pracovních dnů od odeslání.
 
 

Platební metody:

Platba kartou (ShoptetPay)
Platba kartou online je nejpohodlnější a nejrychlejší způsob zaplacení objednávky. Platbu provedete prostřednictvím zabezpečené platební brány ShoptetPay, na kterou budete automaticky přesměrováni po potvrzení objednávky. O úspěšné platbě vás budeme informovat e-mailem.  
 
Platba pomocí Apple Pay a Google Pay
Pokud máte nastavené Apple Pay, či Google Pay, můžete využít tyto platební služby i u nás. Jedná se o pohodlné, rychlé a bezpečné platby.
 
Platba bankovním převodem
Převod mezi bankami trvá obvykle 1-2 pracovní dny (většinou do 24 hodin). Po dokončení objednávky obdržíte veškeré údaje k platbě na Váš e-mail. Platbu doporučujeme provést co nejrychleji, abychom mohli balíček odeslat co nejdříve. Pokud neobdržíme platbu do 5 dnů od vytvoření objednávky, bude objednávka stornována.
 
Platba pomocí QR kódu
Abyste nemuseli zdlouhavě vyplňovat čísla účtu a variabilní symbol, můžete využít pohodlnou platbu pomocí QR kódu. Stačí, když v mobilní aplikaci své banky zvolíte platbu pomocí QR kódu. Namířením fotoaparátu na QR kód se automaticky vyplní všechny údaje k platbě, které už jen poté zkontrolujete a platbu odešlete.