Z důvodu dovolené od 1.7.-14.7. budeme všechny nové objednávky odesílat až 15.7. Děkujeme za pochopení :)

Vrácení a reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy 

Pokud jste objednali něco špatně, nebo z nějakého důvodu nejste spokojeni se zaslaným zbožím, nevadí. Peníze vám vrátíme bez udání důvodů a to do 14 dnů ode dne, kdy vám zásilka dorazila.

Vrácené zboží musí být nepoužité!

Vyplňte formulář a odešlete jej zpět pouze v případě, že chcete odstoupit od kupní smlouvy. Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na níže uvedenou emailovou adresu, případně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím. K zásilce přiložte i kopii dokladu (faktury). 

 Formulář zde: Formulář pro odstoupení od smlouvy

 

Reklamace

 

Reklamace se řídí naším reklamačním řádem.

Reklamační řád

Pokud Vám dorazilo zboží poškozené nebo došlo k jeho poškození v průběhu dvou let od převzetí zásilky, neváhejte se na nás obrátit. Může se to stát. Vyplňte prosím formulář a odešlete jej zpět pouze v případě, že chcete reklamovat zboží v zákonné době. Formulář je třeba vytisknout, podepsat a zaslat naskenovaný na níže uvedenou emailovou adresu, případně jej vložit do zásilky s vráceným zbožím. K zásilce přiložte i kopii dokladu (faktury).

Formulář zde: Reklamační protokol

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení